ETFIENRUDE

Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 394 of /www/apache/domains/www.palklaud.ee/htdocs/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2396 of /www/apache/domains/www.palklaud.ee/htdocs/includes/menu.inc).

Palkmööbel, palkehitised

Palgist aiamööbel ja palkehitised

Puit on olnud läbi aegade kõige levinum ja kättesaadavam ehitusmaterjal. See on materjal, mis omab seletamatut omapära ning iseloomu. Kõige paremini on avaldub puidu ilu ja omapära just tööstuslikult töötlemata kujul.

KÄSITÖÖ = STIILSUS, AINULAADSUS. Käsitsi töödeldud puidus säilib positiivne energia. Loomulikus keskkonnas tunnete ennast hästi ja olete rõõmsam. See tugevdab Teie tervist, annab Teile hea enesetunde.

Püüame täita kõik Teie soovid, sest puit annab palju võimalusi.

Väga efektne on palgist aiamööbel, mille ehitamiseks on palju erinevaid võimalusi. Palgist on võimalik ehitada lastele liivakaste, mänguväljakuid, puukuure, aitasid, palklaudu, kaevurakkeid jne. Võimalusi on palju ja iga idee tasub kaalumist. Palgist ehitis on ideelane just Sinu koduaeda.

Meie ehitatud palkmaju, saunu ja muid palkehitisi saad näha siin www.palkehitised.ee

Ettevõtte tegevus on registreeritud Majandustegevuse Registris (MTR) 01.07.2011 Ehitamine - EEH005689